Wizyta Biskupa w naszej szkole

Dnia 18.05.2023 roku miało miejsce w naszej szkole niecodzienne wydarzenie. Naszą szkołę odwiedził ks. bp. Arkadiusz Okroj w towarzystwie diakona diecezji pelplińskiej Zbigniewa Machnikowskiego. Na spotkanie przybyli także ksiądz proboszcz parafii Pawłowo – ks. Brunon Lubiński oraz sołtys sołectwa Pawłowo p. Bożena Borowicka oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

W imieniu całej społeczności szkolnej zacnych gości powitała dyrektor szkoły pani Bogumiła Byszewska. Następnie nasi uczniowie przedstawili montaż słowno – muzyczny, uatrakcyjniając go śpiewem szkolnego chóru. Po wystąpieniu uczniów ksiądz biskup zwrócił się do zebranych w kilku zdaniach, podkreślając jak wielkie znaczenie ma szacunek do samego siebie oraz wiara w swoje możliwości. Także wspólnie pomodliliśmy się za całą społeczność szkolną: naszych uczniów  i ich rodziny, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi.

Tak ważna wizyta została upamiętniona wpisem do kroniki szkolnej.

Mamy nadzieję, że wizyta księdza biskupa w progach naszej szkoły zapisze się w naszych sercach i pamięci. Bardzo cieszymy się z odwiedzin Jego Ekscelencji księdza biskupa i życzymy wielu łask Bożych w pracy duszpasterskiej i w życiu osobistym. /LT/

Data dodania: 2023-05-21 08:47:46
Data edycji: 2023-05-21 08:55:39