Wszystko zaczyna się od KROPKI - Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

Wszystko zaczyna siÄ™ od KROPKI

15 wrzeÅ›nia dzieci z oddziaÅ‚ów przedszkolnych obchodziÅ‚y "MiÄ™dzynarodowy DzieÅ„ Kropki". GÅ‚ównym celem tego dnia byÅ‚o pobudzenie dzieciÄ™cej kreatywnoÅ›ci, pomysÅ‚owoÅ›ci, talentu i odwagi w pokonywaniu trudnoÅ›ci. Obchody Dnia Kropki rozpoczÄ™liÅ›my przybliżeniem dzieciom historii dziewczynki o imieniu Vasthi, której Å›wiat zmieniÅ‚a maÅ‚a kropka. Historia ta uÅ›wiadomiÅ‚a przedszkolakom, że każdy ma jakieÅ› ukryte zdolnoÅ›ci, należy tylko w siebie uwierzyć. Tego dnia dostrzegliÅ›my kropki wszÄ™dzie tam, gdzie ich wczeÅ›niej nikt nie zauważaÅ‚. Przedszkolaki wzięły udziaÅ‚ w zabawach ruchowych, matematycznych, plastycznych z kropkÄ… w roli gÅ‚ównej. Nie zabrakÅ‚o również "kropkowej mody".

Data dodania: 2023-09-18 12:55:58
Data edycji: 2023-09-18 12:58:19