Wszystko zaczyna się od KROPKI

15 września dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły "Międzynarodowy Dzień Kropki". Głównym celem tego dnia było pobudzenie dziecięcej kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Obchody Dnia Kropki rozpoczęliśmy przybliżeniem dzieciom historii dziewczynki o imieniu Vasthi, której świat zmieniła mała kropka. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy ma jakieś ukryte zdolności, należy tylko w siebie uwierzyć. Tego dnia dostrzegliśmy kropki wszędzie tam, gdzie ich wcześniej nikt nie zauważał. Przedszkolaki wzięły udział w zabawach ruchowych, matematycznych, plastycznych z kropką w roli głównej. Nie zabrakło również "kropkowej mody".

Data dodania: 2023-09-18 12:55:58
Data edycji: 2023-09-18 12:58:19