X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Za nami X Åšwiatowy DzieÅ„ Tabliczki Mnożenia, który obchodzony byÅ‚ w naszej szkole w piÄ…tek 2 października 2020 r.  W tym roku obchody przybraÅ‚y innÄ… formÄ™ niż w latach poprzednich. Od godziny 13:00 , co godzinÄ™ , aż do 19:00 na  platformie www.Quizizz.com  uczniom, rodzicom i innym domownikom udostÄ™pniany byÅ‚ quiz zÅ‚ożony z 20 zadaÅ„ z tabliczki mnożenia i dzielenia. Testy rozwiÄ…zano aż 209 razy!!!

1. 14 uczniów uczestniczyÅ‚o w quizach co godzinÄ™, czyli 9 razy, a kolejno najlepsze wyniki osiÄ…gnÄ™li:

Paula Zalewska kl.7, Kinga Marcinkiewicz kl.7, Mateusz Zalewski kl.4, Zuzanna PaÅ‚ubicka kl.5b, Tymoteusz Domeracki kl.4, Igor Marcinkiewicz kl. 6, Wiktoria BernaÅ› kl.5a, Zuzanna LoÅ„ska kl.6, Marta Gierszewska kl.5a, Dominik Gierszewski kl.5b, Kacper Piekarski kl.6, Kinga BernaÅ› kl.6, Jan Miloch kl.6  i uwaga: najmÅ‚odszy zawodnik, uczeÅ„ klasy Ia – Dominik BernaÅ› .

1. Kolejne 5 osób uczestniczyÅ‚o aż 8 razy:

Daniel Piekarski kl. 5a, Kinga Pierszewska kl.5a, Eliza Taube kl.5a, Weronika Kosikowska kl.4.

1. SwojÄ… wiedzÄ™ sprawdzaÅ‚o również szeÅ›cioro rodziców z klas: 5, 6 i 7.

Dziękuję wszystkim za udział, zdrową rywalizację i zabawę. /ac/

Data dodania: 2020-10-11 12:10:37
Data edycji: 2020-10-11 12:11:15