XIII Wòjewódzczi Recytatorsczi Konkùrs Wiérztów i Fraszków Éwë Warmòwsczi

15 grudnia 2022 r. w Małej Szkole w Szopie nastąpiło rozdanie nagród w XIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Wierszy i Fraszek Ewy Warmowskiej 2022. Każdy z nagrodzonych otrzymał pamiątkowy, gliniany wazon z grawerem oraz dyplom i książkę. Czekał też na nich poczęstunek oraz spotkanie z Ewą Warmowską. W tym roku udział w konkursie wzięło 116 uczniów. Naszą szkołę reprezentowała Emilia Gierszewska z klasy VIIa i Zuzanna Pawełek z klasy III, która zajęła 3 miejsce w kategorii klas 1-3. Uczennice przygotowywała pani Maria Kropidłowska. Chyba nikt nie zdawał sobie sprawy z tego , że drzemie w nich taki potencjał.

BRAWO ZUZIA! BRAWO EMILIA!

Data dodania: 2022-12-15 19:09:27
Data edycji: 2022-12-15 19:10:27