XXI Edycja Gminnego Konkursu EKO-BAL

1 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Pawłowie odbyła się XXI edycja Gminnego Konkursu „ Eko – Bal”.

W konkursie rywalizowało 50 uczniów reprezentujących 8 szkół podstawowych z Gminy Chojnice:   Nieżychowice, Ogorzeliny, Nowa Cerkiew, Kłodawa,  Lichnowy,  Swornegacie, Ostrowite oraz  Pawłowo.

Impreza ta miała na celu aktywizować uczniów do poznania problematyki ekologicznej, rozwijać zdolności plastyczne i techniczne oraz popularyzować ideę ochrony przyrody.

Uczestników konkursu oceniała komisja w składzie:

1. Beata Grabowska - przedstawicielka Parku Narodowego „Bory Tucholskie”,
  2. Grażyna Jaszewska – przedstawicielka Zaborskiego Parku Krajobrazowego,
  3. Dorota Krzoska- przedstawicielka Zaborskiego Parku Krajobrazowego,
  4. Piotr Chybowski- przedstawiciel Nadleśnictwa Rytel.

Wyniki reprezentacji naszej Szkoły:

Szymon Tomczyk-I miejsce w kategorii klas IV-VI,

Julia Tomczyk- II miejsce w kategorii klas IV-VI,

Natalia Szczęsna- III miejsce w tej samej kategorii.

Podczas konkursu w kategorii inscenizacja, debiutowała grupa z klasy IV. Wszystkim gratulujemy udanych występów!

Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz  upominki, które ufundowane zostały przez: Gminny Zespół Oświaty w Chojnicach,  Park Narodowy „Bory Tucholskie”, Zaborski Park Krajobrazowy,      p. Bożenę Borowicką  oraz Nadleśnictwo Rytel.

Wszystkim uczestnikom,  gościom oraz fundatorom nagród serdecznie dziękujemy.

Organizator:

Justyna Krawczykiewicz