Z wizytą w wiosce Świętego Mikołaja - Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

Z wizytą w wiosce Świętego Mikołaja

16 grudnia najmÅ‚odsi przedszkolacy oraz uczniowie klas Ia, IIb oraz troje z klasy III a odwiedzili WioskÄ™ ÅšwiÄ™tego MikoÅ‚aja w Å»ukowie.

Na miejscu dzieci przywitaÅ‚y przesympatyczne Elfy, które zaangażowaÅ‚y je do różnych dziaÅ‚aÅ„.

Przedszkolacy rozpoczÄ™li zajÄ™cia od warsztatów kulinarnych, gdzie poznaÅ‚y tajniki przygotowania i ozdabiania  pierniczków. Starsze dzieci natomiast udaÅ‚y siÄ™ na warsztaty bożonarodzeniowe, gdzie wykonaÅ‚y Å›wiÄ…teczne ozdoby. Potem nastÄ…piÅ‚a zmiana.

Kolejnym punktem wycieczki byÅ‚y odwiedziny „Poczty MikoÅ‚aja”, możliwość pisania, ozdabiania i wysÅ‚ania   listu  do ÅšwiÄ™tego.

Wiele radoÅ›ci sprawiÅ‚o dzieciom również poszukiwanie skarbu MikoÅ‚aja oraz  możliwość karmienia jego zwierzÄ…t.

Punktem kulminacyjnym, najbardziej wyczekiwanym było jednak spotkanie z samym Mikołajem.

Podczas tego spotkania dzieci uczestniczyÅ‚y w aktywnym sÅ‚uchaniu bajki, zaÅ›piewaÅ‚y poznane kolÄ™dy. Na koniec każdy z osobna zostaÅ‚ pasowany na Pomocnika ÅšwiÄ™tego MikoÅ‚aja oraz otrzymaÅ‚  pamiÄ…tkowy dyplom.

Wizyta w Wiosce Å›wiÄ™tego MikoÅ‚aja  dostarczyÅ‚a dzieciom wiele emocji i niezapomnianych wrażeÅ„. PrzeniosÅ‚a w magicznÄ… atmosferÄ™ zbliżajÄ…cych siÄ™ Å›wiÄ…t Bożego Narodzenia.

Data dodania: 2022-12-20 10:36:18
Data edycji: 2022-12-20 10:37:25