Młodzi Niepodlegli

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie „Młodzi  Niepodlegli”. Został on zorganizowany przez nauczyciela historii p. Laurę Turowską.

W ramach projektu młodzi ludzie mieli za zadanie wykonać zdjęcie, na którym pokażą, co dla nich znaczy wolność i niepodległość naszego kraju. Mieli pokazać, w jaki sposób identyfikują się z Polską. Do udziału w projekcie zgłosiły się 22 osoby.

A kto? Zobaczcie sami.  Oceńcie, czy Polska jest wspaniałym i niepodległym krajem z przyszłością!

Dziękuję wszystkim uczniom za wspaniałą patriotyczną postawę i zachęcam wszystkich do obejrzenia prezentacji. /lt/

Data dodania: 2020-11-18 15:18:10
Data edycji: 2020-11-18 16:56:24